Hakkımızda

Televizyon ve sinema dünyasının kısaca medya sektörünün sürekli yeni bir yüze ve sese ihtiyacı olduğunun bilincindeyiz. Yeni sesler, yüzler keşfetmek kadar yetenekli olanların da kendilerini göstermeleri zordur. Büyük yetenekleri bünyesinde barındıran Eskişehir’imizde bu boşluğun ve eksikliğin farkındayız. Bu düşünceden hareketle deneyimimizi, Eskişehir insanına olan inancımızı ve profesyonelliğimizi birleştirerek Cast Ajans Ofisimizi kurduk. Kurulduğumuz günden beri sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyip, sizlerin güvenini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Proje sahipleri, menajerler ve yetenekleri insanları bir çatı altında toplayarak, yeni yetenekleri keşfetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ana karakter, yan karakter veya figüran olarak projelerde görev alabilmeniz için en yalın şekilde kataloğunuzu hazırlıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimizle kaliteyi ilke edinerek Eskişehir’imizde yaşayan yeni yüzleri ve yetenekleri televizyon dünyasına kazandırıyoruz. İster Eskişehir’de isterseniz çevre illerde yaşayın online olarak dolduracağınız formla, kendinizi göstermenin avantajını yakalayabilirsiniz. Ajansımızın rehberliği ve eğitiminden yararlanarak yeteneğiniz ve fiziğiniz doğrultusunda projelerde görev alabilirsiniz. Reklamlarda, dizilerde, filmlerde oyuncu; fuar ve organizasyonlarda stand mankeni; moda dünyasında fotomodel veya manken olarak ilerlemenin farkını bizimle yaşayabilirsiniz.  Oyuncu veya mankenlik kariyer yolunda uzman ve deneyimli ekibimizle eğitiminize destek olup, başarınız için yoğun çalışma içine giriyoruz. Fiziğiniz, özelliğiniz ve cast direktörlerimizin ince dokunuşlarıyla sizi uygun projelere hazırlıyoruz. Yaptığımız işlerle övünmek ve yeterli  görmek yerine daima geleceğe bakıyoruz. Sürekli olarak, oyuncu, manken ve model portföyümüzü genişleterek sinema, dizi ve reklam sektörünün ihtiyacını karşılayacak yeni yetenekleri keşfetmenin arayışını yapıyoruz. Yeni yetenekleri keşfetmenin yanı sıra, medya sektörüne düzgün karakterli, eğitimli oyuncular yetiştirmenin gururunu da yaşıyoruz.

Misyonumuz

Castajans.net olarak hiçbir zaman dürüstlük, prensip ve kalitemizden ödün vermeden yeni yetenekleri medya sektörüne kazandırmaktır. Her yaşta Eskişehir insanının fiziği ve özellikleri doğrultusunda doğru planlamayla sektöre adım atmasını sağlamaktır. Yeni yeteneklerin sektörde kalıcı olmaları ve deneyim kazanmaları için gerekli eğitimi almalarını sağlıyoruz. Oluşturduğumuz portföyle en hızlı ve doğru şekilde oyuncu, manken ve model adaylarını işverenlerle buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Televizyon ve sinema sektöründe edindiğimiz konum ve güven olgusunun hakkını vererek, sektöre kaliteli isimleri kazandırmaktır. Bunu yaparken, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir yapıya sahip olmaktır.